iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Ataköy Towers A Blok K:9 Ofis No:136 Bakırköy / İstanbul
trende

KONKORDATO KOMİSERLİĞİ YENİLEME EĞİTİMİ

Ürün Fiyatı:
1500 TL

İSTANBUL S.ZAİM ÜNİVERSİTESİ
KONKORDATO KOMİSERLİĞİ
YENİLEME EĞİTİMİ*

*Bilirkişilik Daire Başkanlığı’nca 13 Kasım 2023 tarihinde eğitimlerin sona ereceği bildirildiğinden ve mevcut sınıflarımızın kontenjanı dolduğundan bu eğitim için yeni SINIF açılmayacak ve yeni BAŞVURU ALINMAYACAKTIR. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Komiserlere, eğitim izni verilen kuruluşlarca, toplam on iki saatten az olmamak üzere üç yılda bir defa yenileme eğitimi verilir. KOMİSER, YENİLEME EĞİTİMİNE LİSTEYE KAYDEDİLDİĞİ TARİHTEN İTİBAREN ÜÇÜNCÜ YILIN İÇİNDE KATILMAK ZORUNDADIR. Yenileme eğitimi almayan komiser listeye tekrar kaydedilmez. (Adalet bakanlığı Hukuk İşleri Genel  Müdürlüğü Bilirkişilik Daire Başkanlığı Genelge No.171 )

 

EĞİTİM YERİ:
ADRES İSTANBUL ARABULUCULUK MERKEZİ (ADİSTAM)
Ataköy 7-8-9-10 Kısım Mah Çobançeşme E-5 Yanyol No:20/1 Ataköy Towers A Blok K:9 Ofis No:136 Bakırköy / İstanbul ( E-5 Yanı, Metrobüs Duraklarının Yanında, Bakırköy Adliyesi Ek Binaya ve Yenibosna Metro Durağına Yürüme Mesafesinde )

 

04-05 Kasım/Cumartesi-Pazar

Eğitim Yeri Tarih Saat Kalan Kontenjan
Adres İstanbul Arabuluculuk Merkezi (ADİSTAM) Ataköy/Bakırköy 04/11/2023

05/11/2023

10:00-18:00 Eğitim sona erdi.

 

Konkordato Komiserliği Yenileme Eğitimi (12 Saat)
Teorik Eğitim – 11 saat    Uygulama Eğitimi – 1 saat 

EĞİTMEN

Doç. Dr. Murat ORUÇ

İLETİŞİM
T: 0212 890 16 08 – 0850 305 68 81 (Arama ve WhatsApp hattı)
E-Posta: bilgi@adistamakademi.com.tr

 

EĞİTİM ÜCRETİ: 1500 TL ( KDV Dahil )

Programa kaydın tamamlanması için ücretin ilgili üniversite tarafından katılımcıya bildirilecek bağlantı adresi üzerinden ödenmiş olması gerekmektedir.

 

KREDİ KARTI (3 Taksit)

Eğitim ücretleri kredi kartıyla üniversitenin katılımcıya temin edeceği internet bağlantı adresi üzerinden peşin ya da taksitle ödenebilmektedir.

İlgili ödeme bağlantı adresi, kayıt formunun doldurulmasından sonra katılımcılara eğitimden önce ulaştırılacaktır. Kaydınızın kesinleşmesi ödeme yapmanıza bağlıdır. Ödeme yaptıktan sonra ödeme belgesini Adistam Akademiye  (bilgi@adistamakademi.com.tr) iletiniz.

 

Kimler Katılabilir?

Daha önce komiserlik temel eğitimi almış olup listeye kaydedildiği tarihten itibaren üçüncü yılın içinde olanlar. Yenileme eğitimine katılmayan komiserler bu eğitimi almadıkça komiserlik yapmak için yeniden başvuruda bulunamaz.

 

EĞİTİMİN İÇERİĞİ:

Teorik Eğitim

  • Konkordato Komiserliği konusundaki güncel gelişmeler
  • Komiserin nitelikleri, ödevleri ve etik ilkeler
  • Komiserlik görevinin icrası
  • Komiserlik faaliyeti sırasında yaşanan sorunlar ve çözüm önerilerinin paylaşılması

Uygulama Eğitimi

  • Komiserlik faaliyeti sırasında yaşanan sorunlar ve çözüm önerilerinin örnek olaylar üzerinden değerlendirilmesi

Devamsızlık Hakkı

Temel eğitime katılmak zorunludur. Eğitim kuruluşlarınca, katılımcıların derslere devam durumunu gösteren çizelge düzenlenir ve derslerin 1/12’sine devam etmeyenlerin eğitim programıyla ilişiği kesilir.

Eğitmenler

Temel eğitim medeni usul ve icra iflas hukuku, medeni hukuk, ticaret hukuku ile işletme, iktisat, maliye ve muhasebe alanında profesör, doçent veya doktor unvanına sahip olanlar tarafından verilir.

Katılım belgesi

Yenileme eğitimlerini tamamlayan katılımcılara en geç on beş gün içinde eğitimi tamamladıklarına dair bir belge verilir.

Komiserlik eğitiminden muaf tutulacaklar

Medeni usul ve icra iflas hukuku, medeni hukuk, ticaret hukuku ile işletme, iktisat, maliye ve muhasebe alanında profesör veya doçent unvanına sahip olanlar komiserlik eğitiminden muaftır.

NOTLAR:

  • Gruplar Bilirkişilik Daire Başkanlığı tarafından onaylandıktan sonra ÜCRET iadesi mümkün değildir.
  • Eğitim başlama tarihine 4 gün kala yapılan başvurular kabul edilmemektedir.
  • İlgili programın kontenjanı sınırlı olduğundan, İZÜSEM tarafından kesin kayıt hakkı tanınan ve eğitim programı ödemesini gerçekleştiren katılımcılardan; ilgili programın başlama tarihinden 2 hafta öncesine kadar İZÜSEM’e programa katılamayacağına dair yazılı başvuruda bulunanlar hariç, katılımcının programa katılıp katılmamasına bakılmaksızın herhangi bir geri ücret ödemesi yapılmayacaktır.
  • İZÜSEM, programların duyuru ve uygulama aşamalarında gerekli gördüğü her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Eğitimlerimiz Hakkında Ayrıntılı Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz..