iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Ataköy Towers A Blok K:9 Ofis No:136 Bakırköy / İstanbul
trende

Fikri ve Sınai Haklar Hukukunda Uzman Arabuluculuk Eğitimi

İSTANBUL S.ZAİM ÜNİVERSİTESİ
Fikri ve Sınai Haklar Hukukunda
Uzman Arabuluculuk Eğitimi

EĞİTİM YERİ:
ADRES İSTANBUL ARABULUCULUK MERKEZİ (ADİSTAM)
Ataköy 7-8-9-10 Kısım Mah Çobançeşme E5 Yanyol No:20/1 Ataköy Towers A Blok K:9 Ofis No:136 Bakırköy / İstanbul ( E-5 Yanı, Metrobüs Duraklarının Yanında, Bakırköy Adliyesi Ek Binaya ve Yenibosna Metro Durağına Yürüme Mesafesinde ) 

HAFTA İÇİ 2. GRUP 

Eğitim Yeri Tarih Saat Kalan Kontenjan
Adres İstanbul Arabuluculuk Merkezi (ADİSTAM) Ataköy/Bakırköy

20 Aralık -Online

21 Aralık -Online

22 Aralık -Yüz yüze

16:00-23:00 7

 *Daire başkanlığı tarafından bir ders saati; 40 dakika ders, 10 dakika ara olmak üzere toplam 50 dakika olarak belirlenmiştir.

Fikri ve Sınai Haklar Hukuku Uzmanlık Eğitimi (24 Saat)
Teorik Eğitim – 16 saat   (ONLİNE)  Uygulama Eğitimi – 8 saat (YÜZYÜZE)

Eğitimlerin teorik kısımları online olarak ARASİS üzerinden, Uygulama eğitimleri ise Arabuluculuk Merkezi’nde gerçekleştirilecektir. 📕Modül kitabı ücretsiz verilecektir. 

İLETİŞİM

T: 0212 890 16 08 – 0850 305 68 81

E-Posta: bilgi@adistamakademi.com.tr

EĞİTİM ÜCRETİ: 2.500 TL ( KDV Dahil )
 

Ön Kayıt Formu doldurulduktan sonra IZU – Sürekli Eğitim Merkezi <izusem@izu.edu.tr> tarafından katılımcı tarafından bildirilen e-posta adresine ödeme bağlantısı iletilmektedir. Programa kaydın tamamlanması için ücretin ödenmiş olması gerekmektedir.

Not: Ödeme bağlantı maili, duruma göre aynı gün veya birkaç gün sonra iletilebilmektedir.

KREDİ KARTI (3 Taksit)

Eğitim ücretleri kredi kartıyla üniversitenin katılımcıya temin edeceği internet bağlantı adresi üzerinden peşin ya da taksitle ödenebilmektedir.

İlgili ödeme bağlantı adresi, kayıt formunun doldurulmasından sonra katılımcılara eğitimden önce ulaştırılacaktır.

ÖNEMLİ DUYURU:

Fikri ve Sınai Haklar Hukukunda Arabuluculuk Uzmanlık Eğitimi süresince verilen ders ve çalışmalara katılım zorunludur. Eğitim panelinde derslere katılan adayların, derslere devam durumu takip edilecek ve derslerin 1/12’sine devam etmeyen adaylara sertifika düzenlenmeyecektir.

Fikri ve Sınai Haklar Hukukunda Arabuluculuk faaliyetinin yürütülmesi ile ilgili teorik ve pratik bilgileri içeren Arabuluculuk uzmanlık eğitimini sadece sicile kayıtlı arabulucular alabilir.

Üniversite  eğitimleri başka bir tarihe erteleyebilme ve iptal edebilme hakkına sahiptir.  Ders ve eğitmen programlarına bağlı olarak gün eklenip çıkarılması veya kaydırılması olasılığı bulunmaktadır. Eğitimler, eğitmen uygunluğu, sınıfın oluşmaması, katılım yoğunluğu, ödeme sıralaması vb. gerekçelerle ertelenebilecek, devam eden bir programa kaydırılabilecek veya iptal edilebilecektir. Kayıt başvuruları ilgili üniversiteye iletilmekte olup, nihai program, kontenjan ve kayıt durumu hakkında eğitim öncesi bilgilendirme yapılacağını, eğitimlerin açılmasının aynı zamanda Adalet Bakanlığı’nın son onayı ile gerçekleşmekte olduğunu, bu koşullar dolayısıyla katılımcı adayının ücret iadesi talebi dışında, herhangi bir hak iddiası ve zarar tazmini talebinden dolayı sorumluluk üstlenilmeyeceğini hatırlatmak isteriz.

ÖN KAYIT FORMU

Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
  1. Ömer faruk dedi ki:

    Eğitimdeki hocalarımız alanlarında çok iyilerdi. Mekan da ferahtı. Teşekkürler

Eğitimlerimiz Hakkında Ayrıntılı Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz..