iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Ataköy Towers A Blok K:9 Ofis No:136 Bakırköy / İstanbul
trende

Ticaret Hukukunda Uzman Arabuluculuk Eğitimi

Ürün Fiyatı:
3500 TL

İSTANBUL S.ZAİM ÜNİVERSİTESİ
Ticaret Hukukunda
Uzman Arabuluculuk Eğitimi

EĞİTİM YERİ:
ADRES İSTANBUL ARABULUCULUK MERKEZİ (ADİSTAM)
Ataköy 7-8-9-10 Kısım Mah Çobançeşme E5 Yanyol No:20/1 Ataköy Towers A Blok K:9 Ofis No:136 Bakırköy / İstanbul ( E-5 Yanı, Metrobüs Duraklarının Yanında, Bakırköy Adliyesi Ek Binaya ve Yenibosna Metro Durağına Yürüme Mesafesinde ) 

 YÜZYÜZE

Eğitim Yeri Tarih Saat Kalan Kontenjan
Adres İstanbul Arabuluculuk Merkezi (ADİSTAM) Ataköy/Bakırköy 20,21,22,25 Mart 14:00-23:00 Eğitim başladı. 31 Mart itibariyle eğitimler sona erdiğinden, yeni başvuru alınamamaktadır.

Ticaret Hukuku Uzmanlık Eğitimi (32 Saat)
Teorik Eğitim – 24 saat    Uygulama Eğitimi – 8 saat 

İLETİŞİM

T: 0212 890 16 08 – 0850 305 68 81

E-Posta: bilgi@adistamakademi.com.tr

EĞİTİM ÜCRETİ: 3500 TL ( KDV Dahil )
( Adalet Bakanlığınca belirlenen taban ücret tutarıdır. )

Programa kaydın tamamlanması için ücretin ilgili üniversite tarafından katılımcıya bildirilecek bağlantı adresi üzerinden ödenmiş olması gerekmektedir.

KREDİ KARTI (3 Taksit)

Eğitim ücretleri kredi kartıyla üniversitenin katılımcıya temin edeceği internet bağlantı adresi üzerinden peşin ya da taksitle ödenebilmektedir.

İlgili ödeme bağlantı adresi, kayıt formunun doldurulmasından sonra katılımcılara eğitimden önce ulaştırılacaktır.

Kaydınızın kesinleşmesi için Ödeme yaptıktan sonra ödeme belgesini Adistam Akademiye  (bilgi@adistamakademi.com.tr) iletiniz.

ÖNEMLİ DUYURU:

Ticaret Hukukunda Arabuluculuk Uzmanlık Eğitimi süresince verilen ders ve çalışmalara katılım zorunludur. Eğitim panelinde derslere atılan adayların, derslere devam durumu takip edilecek ve derslerin 1/12’sine devam etmeyen adaylara sertifika düzenlenmeyecektir.

Ticaret Hukukunda Arabuluculuk faaliyetinin yürütülmesi ile ilgili teorik ve pratik bilgileri içeren Arabuluculuk uzmanlık eğitimini sadece sicile kayıtlı arabulucular alabilir.

Üniversite  eğitimleri başka bir tarihe erteleyebilme ve iptal edebilme hakkına sahiptir.  Önemle duyurulur. Ders ve eğitmen programlarına bağlı olarak gün eklenip çıkarılması veya kaydırılması olasılığı bulunmaktadır. Eğitimler, eğitmen uygunluğu, sınıfın oluşmaması, katılım yoğunluğu, ödeme sıralaması vb. gerekçelerle ertelenebilecek, devam eden bir programa kaydırılabilecek veya iptal edilebilecektir. Kayıt başvuruları ilgili üniversiteye iletilmekte olup, nihai program, kontenjan ve kayıt durumu hakkında eğitim öncesi bilgilendirme yapılacağını, eğitimlerin açılmasının aynı zamanda Adalet Bakanlığı’nın son onayı ile gerçekleşmekte olduğunu, bu koşullar dolayısıyla katılımcı adayının ücret iadesi talebi dışında, herhangi bir hak iddiası ve zarar tazmini talebinden dolayı sorumluluk üstlenilmeyeceğini hatırlatmak isteriz.

ÖN KAYIT FORMU

Arabuluculuk uzmanlık eğitimini sadece sicile kayıtlı arabulucular alabilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Eğitimlerimiz Hakkında Ayrıntılı Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz..