iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Ataköy Towers A Blok K:9 Ofis No:136 Bakırköy / İstanbul
trende

Hukuk İngilizcesi Eğitimi

Sepette %25 İndirim!
Hukuk İngilizcesi Eğitimi

Avukatlar, Arabulucular ve Hukuk Fakültesi Öğrencilerine yönelik planlanan Hukuk İngilizcesi Eğitiminde, içerikte belirtilen hukuk dallarındaki temel hukuki kavramlar öncelikle incelenecektir. Bu kavramlar çerçevesinde ilgili alandaki mevzuat, içtihat gibi hukuki metinler üzerinden okumalar yapılır. Kanun ve mahkeme kararların okunarak anlaşılması amaçlanır. Hukuk İngilizcesini konuşmada ve yazmada etkin kullanabilmek için gerekli cümle kalıpları ve bağlaçlar da bu derslerde incelenecektir.

Eğitim, HİBRİT olarak verilmektedir.

İçerik: Anayasa Hukuku, Hükümet Sistemleri, Sözleşme Hukuku, ABD Hukuku, Uluslararası Hukuk, Türk Ticaret Hukuku, Uluslararası Ticaret Hukuku, Uluslararası Tahkim, Ticari Tahkim, Yatırım Tahkimi, AB Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku

Hemen Satın Al
Hafta Sonu Grubu Ders Programı
TarihSüreKalan Kontenjan
9 Aralık 202311:00 – 15:00Kontenjan dolmuştur.
10 Aralık 202311:00 – 15:00Kontenjan dolmuştur.
16 Aralık 202311:00 – 15:00Kontenjan dolmuştur.
17 Aralık 202311:00 – 15:00Kontenjan dolmuştur.
23 Aralık 202311:00 – 15:00Kontenjan dolmuştur.
24 Aralık 202311:00 – 15:00Kontenjan dolmuştur.
Hafta İçi Grubu Ders Programı
TarihSüreKonular
8 Ocak 202416:00 – 20:00Kontenjan dolmuştur.
10 Ocak 202416:00 – 20:00Kontenjan dolmuştur.
15 Ocak 202416:00 – 20:00Kontenjan dolmuştur.
17 Ocak 202416:00 – 20:00Kontenjan dolmuştur.
22 Ocak 202416:00 – 20:00Kontenjan dolmuştur.
24 Ocak 202416:00 – 20:00Kontenjan dolmuştur.
Eğitim Süresi

Program 24 saatten oluşmaktadır. Her bir ders 50 dk ders 10 dk ara şeklinde ilerlemektedir. Toplamda 24 saatlik bir eğitime tekabül etmektedir. 

Eğitmen Hakkında

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Dülger, İstanbul Medeniyet Üniversitesi’nde çalışmaktadır. İstanbul Şehir Üniversitesi’ni Fakülte birincisi olarak tamamlamış, Yüksek Lisans eğitimini Amerika Birleşik Devletleri’nde New York University’de, Doktora eğitimini İstanbul Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Uluslararası yatırım hukuku, uluslararası ticaret hukuku ve hukuk ingilizcesi alanları dahil birçok makale ve kitabı ABD ve Türkiye’de yayımlanmıştır. Legal English with 14 Lectures and Practical Tips kitabının yazarlarındandır. İngiltere’de bulunan London School of Economics ve Almanya’daki Frankfurt European University’de Bilişim Hukuku, Uluslararası Hukuk ve AB Hukuku çalışmaları yapmıştır. New York Barosu’na kayıtlıdır. Uluslararası tahkim, sözleşmeler hukuku ve kişisel verilerin korunması hukuku alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

Dersin Kaynakları

Kitap: Legal English with 14 Lectures and Practical Tips (Hukuk İngilizcesi Dersleri)

Yayın Evi: On İki Levha Yayıncılık

Yazar: Ahmet Dülger, Yusuf Çalışkan

Eğitim Ücreti
5200 TL + KDV
Kasıma Özel Sepette %25 İndirim! Hemen “kasim25” İndirim Koduyla Bu Fırsatı Kaçırma! Kontenjan Sadece 25 Kişiyle Sınırlıdır.
Kurs Hakkında Merak Edilenler
Kontenjan

Program, en az 15 katılımcıya ulaşılması halinde açılacaktır. Kontenjan 25 kişiyle sınırlıdır.

Eğitim Şekli

Hukuk İngilizcesi Eğitimi, HİBRİT olarak verilmektedir. Dileyen katılımcılar, derslere fiziken katılabilir, dileyen online katılabilir. Başvuru sırasında “uzaktan katılma” seçeneğini işaretleyen katılımcılara bildirdikleri mail adresine eğitimden önce ZOOM linki gönderilecek, kurum tarafından belirlenen şifre ile eğitime canlı olarak katılabilecektir. Katılımcıya ait zoom linkinin üçüncü kişiler tarafından kullanılması yasaktır. İhlal edilmesi durumunda ilgili katılımcının online eğitim linki kullanıma kapatılacak, ücret iadesi yapılmayacaktır.
Eğitim şeklini (uzaktan veya yüz yüze) ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz. Eğitimden önce veya eğitim devam ederken, kurumumuzla iletişime geçerek tercihinizi değiştirme hakkınız bulunmaktadır.
Eğitim interaktif işlenmektedir. Eğitim, kayıt edilmemektedir; katılımcı tarafından yeniden izlenmesi mümkün değildir.
Uzaktan eğitime katılan katılımcının internet hizmetinin bağlantısının hızından, kullanılacak cihazın gerekli donanıma sahip olması ve gerekli programların yüklü olmasından katılımcı sorumludur. Katılımcının kendi kusurundan doğabilecek aksaklıklardan ADİSTAM sorumlu değildir.
Eğitimin açılmasının kesinleşmesi üzerine katılımcıya e-fatura kesilir ve bildirilen mail adresine gönderilir.

İptal Bilgileri

Katılımcı, eğitime katılımını, eğitim başlangıç tarihinden:
a) 1-5 (bir ile beş) iş günü öncesine kadar iptal etmesi halinde eğitim bedelinin %100 (yüzde yüz)ünü,
b) 6-10 (altı ile on) iş günü öncesine kadar iptal etmesi halinde eğitim bedelinin %80 (yüzde seksen)’ini,
c) 11-20 (on bir ile yirmi) iş günü öncesine kadar iptal etmesi halinde eğitim bedelinin %50 (yüzde elli)’sini,
d) 21-30 (yirmi bir ile otuz) iş günü öncesine kadar iptal etmesi halinde eğitim bedelinin %25 (yüzde yirmi beş)’ini
İSTANBUL ARABULUCULUK TAHKİM VE DANIŞMANLIKAŞ ’ye ödeyeceğini peşinen kabul ve taahhüt eder.

Katılım Belgesi

T­­­­­­­­­­­­­­emel eğitimlerini tamamlayan katılımcılara en geç on beş gün içinde eğitimi tamamladıklarına dair bir katılım sertifikası verilir.

Kimler Katılabilir

Başlangıç seviyesinin üzerinde İngilizce bilgisine sahip hukuk öğrencisi ve mezun hukukçular için uygundur; hukuk öğrencileri, avukatlar ve arabulucular yararlanabilir.

Ücretsiz Hizmetler

Gün boyu çay-kahve-tatlı tuzlu atıştırmalıklar ücretsiz sunulmaktadır.

Başvuru Sırasında Yapılması Gerekenler

Başvurular, başvuru sekmesindeki formun eksiksiz doldurulması ve eğitim bedelinin tamamının “hukuk ingilizcesi” açıklamasıyla aşağıda belirtilen banka hesabına yatırılarak, dekontun bilgi@adistamakademi.com.tr adresine gönderilmesiyle kesinleşir.

Eğitim Salonu

Ziyaretçi Yorumları - 3 Yorum
  1. Burak Köse dedi ki:

    Daha önce arabuluculuk eğitimi aldım ve şunu söylemeliyim ki, bu merkezdeki imkanlar gerçekten güzel.

  2. AV. Melis Aksoy dedi ki:

    Arabuluculuk eğitimi alan biri olarak burada gerçekten sıcak bir ortam, samimi bir eğitim atmosferi ve güzel ikramlarla karşılaştım. Burada geçirdiğim zaman gerçekten keyifliydi.

  3. Elif Çelik dedi ki:

    Merkezin konumu gerçekten harika! Hem şehir merkezine yakın olması hem de ulaşım kolaylığı sağlaması benim için büyük avantaj oldu.

Eğitimlerimiz Hakkında Ayrıntılı Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz..